Piccolo Seeds Z - Zinnia - Alacsony rézvirág
Zinnia elegans
1.090 Ft
(27% áfával
-
Piccolo Seeds
B - Buglyos fátyolvirág
Gypsophila paniculata
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
C - Cosmos - Kerti pillangóvirág
Cosmos bipinnatus
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
D - Dália - Mignon
Dahlia variabilis
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
E - Electric daisy - Parazsázsa
Spilanthes oleracea
1.031 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
F - Őszi margitvirág
Chrysanthemum parthenium
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
G - Geranium - Mezei gólyaorr
Geranium pratense
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
I - Impatiens - Kerti nebáncsvirág
Impatiens balsamina
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
J - Johnny jump up - Szarvas ibolya
Viola cornuta
1.031 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
K - Knautia - Mezei varfű
Knautia arvensis
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
L - Lupin - Erdei csillagfürt
Lupinus polyphyllus
1.031 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
M - Hajnalka - Bíboros hajnalka
Ipomoea purpurea
1.031 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
N - Nigella - Borzaskata
Nigella damascena
1.031 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
O - Réti margitvirág
Chrysanthemum leucanthemum
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
P - Pipacs - Mezei pipacs
Papaver rhoeas
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
R - Rudbeckia - Borzas kúpvirág
Rudbeckia hirta
1.031 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
S - Skarlátvörös zsálya
Salvia coccinea
1.031 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
U - Ursinia - Medvepipitér
Ursinia anethoides
1.031 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
V - Verbena - Ernyős vasfű
Verbena bonariensis
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
W - Sárga viola
Erysimum cheiri
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
X - Xeranthemum - Egynyári szalmavirág
Xeranthemum annuum
543 Ft 1.090 Ft -
Piccolo Seeds
Y - Közönséges cickafark
Achillea millefolium
1.090 Ft -
Piccolo Seeds
Z - Zinnia - Alacsony rézvirág
Zinnia elegans
1.090 Ft
Tulajdonságok és előnyök
- Ragyogó, színes virágok
- Szárazságtűrő
- Szép vágott virág
Leírás
Az alacsony rézvirág egy egynyári növény, amely ragyogó, színes virágaival színpompás fénypontja lehet az ágyásoknak és ültetőedényeknek. Gondozása egyszerű, hőtűrő és szárazságtűrő, így kiválóan alkalmas virágágyásokba, szegélyekbe vagy balkonládákba.
Fenntartható csomagolás: A vetőmagtasak paradicsom hulladékrostból készült, ezért biológiailag lebomló.
| Vetés időpontja: | Április, Május, Tavasz |
|---|---|
| Csírázási idő: | 7-10 nap |
| Virág színe: | Vegyes |
| Cikkszám: | PS-PS4026 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| EAN: | 8053306011340 |
| Gyártói szám: | PS4026 |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 0,5 cm |
| Növekedési magasság: | 30-90 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Zinnia elegans |
| Tartalom: | 1 g |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Május |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Piccolo Seeds Z - Zinnia - Alacsony rézvirág
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék