Jora Dahl Díszdohány "Bronze Queen"
Nicotiana langsdorffii
1.650 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Padlizsánszínű virágok
- Elegáns látvány
- Vázaélettartam: 10 nap
Leírás
A dohánynövény mély padlizsánszínű virágai egyedülálló eleganciát kölcsönöznek neki – igazi látványosság a kertben. A rendszeres visszavágás elősegíti a meghosszabbított virágzási időt. Vázában a díszdohány körülbelül 10 napig tartható el.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 30 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Piros árnyalatok, Lila árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000297S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000297S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 0,5 cm |
| Növekedési magasság: | 70 cm |
| Elhelyezés: | Napos-Félárnyékos, Napos hely, Félárnyékos |
| Botanikai név: | Nicotiana langsdorffii |
| Tartalom: | 30 szem |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Díszdohány "Bronze Queen"
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék