Jora Dahl Bíborka "Salmon Pastel"
Gomphrena globosa
1.647 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ideális vágott virág
- Szárítható is
- Méhmágnes
Leírás
A "Salmon Pastel" bíborka egy sűrűn elágazó vágott virág, amely bőséges számú, a lágytól az élénk barackszínig terjedő árnyalatú virágot hoz. A méhek és más hasznos rovarok is nagyon kedvelik ezt a növényfajt. Vázában a bíborka akár 12 napig is friss marad. Ezenkívül a bíborka szárítható is, azonban a szárazvirágokat óvatosan kell kezelni, mivel könnyen széteshetnek.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 20 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Rózsaszín árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000288S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000288S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 0,3 cm |
| Növekedési magasság: | 50 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Gomphrena globosa |
| Tartalom: | 50 szem |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Bíborka "Salmon Pastel"
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék