Jora Dahl Gombvirág "Rose"
Gomphrena globosa
1.647 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gazdag virágzás
- Csodálatos rózsaszín árnyalatok
- 12 napos vázaélettartam
Leírás
A "Rose" gombvirág egy sűrűn elágazó vágott virág, amely bőséges számú, a lágytól az élénk rózsaszínig terjedő árnyalatú virágot hoz. A méhek és más hasznos rovarok is kedvelik ezt a növényfajt. Vázában a gombvirág akár 12 napig is friss marad. Ezenkívül a gombvirág szárítható is, azonban a szárazvirágokat óvatosan kell kezelni, mivel könnyen széteshetnek.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 20 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Pink árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000287S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000287S |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 0,3 cm |
| Alkalmazás: | Ágyás és vágás |
| Növekedési magasság: | 50 cm |
| Botanikai név: | Gomphrena globosa |
| Tartalom: | 50 szem |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Gombvirág "Rose"
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék