elho loft urban schale 35
Zöldüljön a városa!
7.710 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tökéletes a színes nyári virágokhoz
- Innovatív öntözőrendszerrel
- Friss színekben
Leírás
Ez a keskeny formájú tál friss színeivel nemcsak minden kert és terasz szemet gyönyörködtető darabja, hanem rendkívül okos kialakítású is. A beépített víztartály ugyanis gondoskodik arról, hogy növényei mindig elegendő vízhez jussanak. A felesleges víz egy speciális csövön keresztül távozhat, így a növények nem állnak a vízben. Így nem kell aggódnia, és nem kell folyamatosan észben tartania a növények öntözését.
Előnyök:
- Öntözőrendszerrel
- Törhetetlen
- Újrahasznosított műanyagból
- Könnyű súly
| Cikkszám: | EL-9182003540400 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904536138 |
| Gyártói szám: | 9182003540400 |
| Alkalmazás: | Outdoor |
| Anyag: | Újrahasznosított műanyag, Újrahasznosított műanyag |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Szélesség: | 35 cm |
| Magasság: | 20,2 cm |
| Volumen: | 13 l |
| Tulajdonságok: | UV-álló, Fagyálló, Öntözőrendszerrel, Vízelvezetés lehetséges, Törésbiztos, 100%-ban újrahasznosítható, Fenntarthatóan előállított, Időjárásálló |
| Súly: | 720 g |
| Terméktípus: | Virágcserép |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Termékcsalád: | elho loft urban |
További információk
Anyag: polipropilén
Átmérő: 35,0 cm
Magasság: 20,2 cm
Űrtartalom: 13 liter
elho garanciális feltételek
elho
Termékvideó
elho loft urban watering system
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho loft urban schale 35
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék