elho eden kaspó, 30 cm
Újragondolt skandináv dizájn
19.990 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Beltéri és kültéri használatra alkalmas
- Kiváló minőségű műanyag
- Nem fakul ki és időjárásálló
Leírás
Egy egyszerre modern és játékos virágcserép teljesen új látványelemet teremthet lakóterében vagy kertjében. Az új eden kollekció virágcserepei a népszerű skandináv stílust ötvözik a gondozott japán kertekre emlékeztető természetes ívekkel. Teremtsen otthonos légkört, vagy alakítsa ki teraszát különleges kaspókba ültetett növényekkel.
\n\nAz elho márkától megszokott módon ezek a kaspók kiváló minőségű műanyagból készülnek, amely ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek és nem fakul ki.
\n\nÁttekintés a tényekről:
\n\n- \n\t
- Beltéri és kültéri használatra alkalmas \n\t
- Időjárásálló – a napfény hatására nem fakul ki, -40 °C-ig fagyálló \n\t
- Egyszerű tisztítás \n
Megjegyzés:
\nKültéri használat esetén kérjük, távolítsa el a dugót, hogy a felesleges víz elfolyhasson.
| Cikkszám: | EL-1652803041300 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904536015 |
| Gyártói szám: | 1652803041300 |
| Alkalmazás: | Indoor, Outdoor |
| Anyag: | Műanyag |
| Alkalmazási terület: | Kültér, Beltér |
| Forma: | Kerek |
| Szélesség: | 31 cm |
| Magasság: | 28 cm |
| Volumen: | 15 l |
| Tulajdonságok: | UV-álló, Fagyálló, Vízelvezetés lehetséges, Törésbiztos, Időjárásálló |
| Súly: | 1950 g |
| Terméktípus: | Virágcserép |
| Termékcsalád: | elho eden |
További információk
| Modell | \n\t\t\tSzélesség (cm) | \n\t\t\tMagasság (cm) | \n\t\t\tSúly (kg) | \n\t\t\tŰrtartalom (l) | \n\t\t
| elho Topf 30 | \n\t\t\t31 | \n\t\t\t28,2 | \n\t\t\t1,95 | \n\t\t\t15 | \n\t\t
elho garanciális feltételek
elho
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho eden kaspó, 30 cm
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék