Bionana "Groninger" Bio kelbimbó
Brassica oleracea
1.250 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Magas hozamú
- Erős növekedésű, magas növények
- Nagy, sűrű tömött rózsák
Hasonló termékek
Leírás
Ez az egyszerű és bőtermő fajta magas, erős növekedésű növényeket alkot nagy és sűrűn töltött fejekkel. Ezeket késő ősszel és tél elején takarítják be, köretként és főételként is nagyon finomak. A kis fejek le is fagyaszthatók.
Tippjeink:
- Laza, mély, agyagos, humuszban gazdag talajt igényel
- Közvetlen vetés nem javasolt
- Balkonra mérsékelten alkalmas
- Magas tápanyagigényű növény
- Fajtaazonos
- Jó szomszédok: sárgarépa, hüvelyesek, mángold, zeller
- Rossz szomszédok: póréhagyma, burgonya, káposzta
- Vetésforgó: 3-4 év
| Vetés időpontja: | Április, Május |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 50 x 75 cm |
| Csírázási idő: | kb. 12 nap |
| Betakarítás: | Néhány hónappal a vetés után |
| Cikkszám: | BN-SSKOH016 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| EAN: | 9120107413075 |
| Gyártói szám: | SSKOH016 |
| Ültetési hely: | Előkultúra |
| Tartalom elegendő kb.: | 25 növény |
| Ültetési mélység: | 0,5 cm |
| Növekedési magasság: | 85 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Vízigény: | Magas |
| Botanikai név: | Brassica oleracea |
| Tulajdonságok: | Télálló, Bio minősítésű |
| Zöldségtípus: | Káposztafélék |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Május |
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Bionana "Groninger" Bio kelbimbó
Magazinunkból:
Bloomling felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 8.900 termék