Hasonló termékek
Leírás
A "D'Elne" szárzeller hosszú zöld szárral és sötét levelekkel rendelkezik, íze fűszeres. Fogyasztható főzve vagy nyersen is. Az egyes szárak vagy az egész növény is betakarítható.
Tipp: Vetése 15-20°-on előkultúrába javasolt.
| Ültetési távolság: | kb. 30 x 30 cm |
|---|---|
| Csírázási idő: | 14 nap |
| Betakarítás: | Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Ültetési mélység: | 0,5 cm |
|---|---|
| Növekedési magasság: | 100 cm |
| Jelölések: | Bio |
| Botanikai név: | Apium graveolens |
| Tartalom: | 100 szem |
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Bionana "D'Elne" Bio szárzeller
Magazinunkból:
Bloomling felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.700 termék