Oase Wandauslass Rund
Gondoskodjon a stílusos látványról!
103.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Masszív sárgarézből készült
- Elegáns design
- Méretek: 15,1 x 12,7 x 14,8 cm
Leírás
Ez a masszív sárgarézből készült fali vízköpő nemcsak robusztus, hanem nemes megjelenésével igazi látványosság is! Ami ezt a fali kivezetőt különlegessé teszi, az az átgondolt konstrukciója. Az okos csepegtetőperem biztosítja, hogy a víz egyenletesen lépjen ki, és harmonikus vízképet alkosson anélkül, hogy lefolyna a falon – így a fala száraz és tiszta marad!
Kompakt méretének köszönhetően a fali vízköpő ideális oszlopokon vagy keskenyebb falakon való használatra is. A hátoldali G 1 ½ vízbemenet egyszerű telepítést tesz lehetővé. Ha pedig még hangulatosabbá szeretné tenni a vízijátékot, opcionálisan LED-világítást is elhelyezhet a kivezető belsejében, így lenyűgöző fényhatásokat hozhat létre!
Legyen szó a kerti tó stílusos kiegészítéséről vagy a terasz dekoratív eleméről – az Oase Wandauslass terméke különleges hangulatot kölcsönöz kültéri környezetének.
További részletek:
| Méretek (H x Sz x M) | 15,1 x 12,7 x 14,8 cm |
| Nettó tömeg | 1,43 kg |
| Túlfolyási szélesség | 55 mm |
| Szívóoldali csatlakozás | G 1 ½ |
| Cikkszám: | Xol-OAS-84178 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052841786 |
| Gyártói szám: | 84178 |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Oase Wandauslass Rund
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék