Wandauslass Rhombus fali vízköpő
Az a bizonyos plusz a kültéri területekhez
103.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Masszív sárgarézből készült
- Elegáns design
- Méretek: 12,6 x 12,6 x 12 cm
Leírás
A masszív sárgarézből készült fali vízköpő nemcsak robusztus, hanem nemes megjelenésével igazi látványosság is! Ami ezt a fali kivezetőt különlegessé teszi, az az átgondolt konstrukciója. Az okos csepegtetőperem gondoskodik arról, hogy a víz egyenletesen lépjen ki, és harmonikus vízképet alkosson anélkül, hogy lefolyna a falon – így a fal száraz és tiszta marad!
Kompakt méretének köszönhetően a Wandauslass Rhombus ideális oszlopokon vagy keskenyebb falakon való használatra is. A hátoldali G 1 ½ vízbemenet egyszerű telepítést tesz lehetővé. Ha pedig még hangulatosabbá szeretné tenni a vízijátékot, opcionálisan LED-világítást is elhelyezhet a kivezető belsejében, így lenyűgöző fényhatásokat hozhat létre!
Legyen szó a kerti tó stílusos kiegészítéséről vagy a terasz dekoratív eleméről – az Oase Wandauslass Rhombus terméke megadja kültéri környezetének azt a bizonyos pluszt.
További részletek:
| Méretek (H x Sz x M) | 12,6 x 12,6 x 12 cm |
| Nettó tömeg | 1,6 kg |
| Túlfolyási szélesség | 80 mm |
| Szívóoldali csatlakozás | G 1 1/2 |
| Cikkszám: | Xol-OAS-84173 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052841731 |
| Gyártói szám: | 84173 |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wandauslass Rhombus fali vízköpő
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék