Oase PondoSolar 250 Control
A kerti tó új látványossága
39.890 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Vízjáték a kerti tóhoz
- Napelemes rendszerrel és akkumulátorral
- 4 fúvókafejjel
Leírás
Dekoratív kiegészítőt keresel a kerti tavadhoz? Az Oase PondoSolar 250 Control készülékével kreativitásodnak semmi sem szab határt. A 3 wattos napelemnek köszönhetően nincs szükség hálózati csatlakozásra, így a PondoSolar 250 bárhol felállítható. A Li-ion akkumulátor lehetővé teszi a vízjáték működését felhős időben vagy szürkületkor is! A négy különböző fúvókának köszönhetően egyszerűen adhatsz különböző formákat a vízjátéknak. A telepítés rendkívül egyszerű és pillanatok alatt kész, így gyorsan élvezheted a szép látványt és a megnyugtató csobogást!
Különösen praktikus: A beépített LED-világítás gondoskodik arról, hogy a PondoSolar 250 este és éjszaka is lenyűgöző látványt nyújtson, a hozzá tartozó távirányító pedig kényelmes vezérlést tesz lehetővé.
Műszaki adatok:
| Nettó tömeg | 0,90 kg |
| Max. liter/óra | 250 l/h |
| Max. vízoszlop magasság | 1,20 m |
| Max. szökőkút magasság | 0,60 m |
| Fúvókák száma | 4 db |
| Szivattyú teljesítménye | 9,5 V |
| Napelem | 3 W |
| Li-ion akkumulátor | 7,4 V - 2000 mAH |
| Cikkszám: | Xol-OAS-43324 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052433240 |
| Gyártói szám: | 43324 |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Oase PondoSolar 250 Control
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék