Kiepenkerl Perzsahere zöldtrágya, 400 g
Trifolium resupinatum
4.250 Ft
(10.625 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Javítja a kerti talajt
- Ideális előveteményként
- Méhbarát
Leírás
A nem fagyálló perzsahere egy bevált zöldtrágyanövény, amely jelentősen hozzájárul a kerti talaj javításához. A perzsahere különösen alkalmas előveteményként olyan nagy tápanyagigényű növények számára, mint amilyen a káposzta és a póréhagyma. Intenzív mézillatú virágai a méhek és más rovarok körében is rendkívül népszerűek.
| Vetés időpontja: | Április, Május, Június, Július, Augusztus |
|---|---|
| Csírázási idő: | 1-2 hét |
| Virágzás ideje: | Május, Június, Július, Augusztus, Szeptember |
| Virág színe: | Rózsaszín árnyalatok |
| Cikkszám: | KK-1081100 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 4099682811000 |
| Gyártói szám: | 1081100 |
| Ültetési hely: | Szabadföldi |
| Tartalom elegendő kb.: | 100 m² |
| Ültetési mélység: | 0,5 - 1 cm |
| Alkalmazás: | Zöldtrágya |
| Növekedési magasság: | 50 - 80 cm |
| Botanikai név: | Trifolium resupinatum |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Augusztus, Július, Június, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Bruno Nebelung GmbH, Freckenhorster Straße 32, 48351, Everswinkel, Németország, Thies@nebelung.de, www.kiepenkerl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kiepenkerl Perzsahere zöldtrágya
5,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Bloomling felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék