Jora Dahl "Sunny Reggae" dália
Dahlia variabilis
1.647 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Egynyári
- Magasság: 40 cm
- Tartalom: kb. 40 mag
Leírás
A "Sunny Reggae" dália magról nevelhető, egynyári növény, amely a napos helyet kedveli. Előnevelése februártól áprilisig beltérben történhet, a szabadföldi vetés ebben az esetben nem ajánlott. A virágok 40 cm-es magasságot érnek el, és vágott virágként a vázában is különösen jól mutatnak.
Tartalom: kb. 40 mag
Tippek:
- A magokat 4-8 héttel az utolsó fagy előtt tálcákba vagy cserepekbe vetve nevelje elő beltérben. A magokat csak vékonyan takarja be földdel.
- A dáliák csak elszórtan csíráznak, ezért türelemre van szükség.
- A palántákat csak akkor ültesse ki a szabadba, ha már egyenletesen meleg az idő (május/június környékén).
- A virágokat rendszeresen vágja le. Fontos azonban, hogy vágás után már alig nyílnak tovább, ezért csak akkor vágja le őket, amikor a virág már háromnegyedig kinyílt.
- A dáliák a vázában akár 7 napig is elállnak.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 30 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember |
| Virág színe: | Narancssárga árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000285S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000285S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 1 mm |
| Alkalmazás: | Ágyás és vágás |
| Növekedési magasság: | 40 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Dahlia variabilis |
| Tartalom: | 40 szem |
| Tulajdonságok: | Ritkaság |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl "Sunny Reggae" dália
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék