Jora Dahl Sarkantyúka "Purple Emperor"
Tropaeolum majus
1.650 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Lágy lila virágok
- Ehető virágok és levelek
- Vázaélettartam: 7-10 nap
Leírás
Ez a sarkantyúka lágy lila virágaival és nosztalgikus hangulatával nyűgöz le. Gyorsan növekszik, és minden kert bájos kiegészítője.
Az ehető virágok és levelek ideálisak saláták dekoratív összetevőjeként. Vázában 7-10 napig elállnak, és elegáns színfoltot biztosítanak.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 20 cm |
| Virágzás ideje: | Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Lila árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000298S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000298S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 2 cm |
| Növekedési magasság: | 200 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Tropaeolum majus |
| Tartalom: | 15 szem |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Sarkantyúka "Purple Emperor"
1 vásárlói vélemény más nyelven
5,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék