Jora Dahl Napraforgó „Pro Cut Peach”
Helianthus debilis
2.110 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Világos szirmok
- Száranként több virág
- Vázaélettartam: 7-10 nap
Leírás
Ez az egyszerűen gondozható napraforgó lágy, barackszínű szirmaival és sötét közepével nyűgöz le. Számos elágazást hoz létre, és száranként több virágot terem. Vázában a virágok 7-10 napig frissek maradnak, és ragyogó hangsúlyt adnak a környezetüknek.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 45 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Sárga árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000294S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000294S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 1-1,5 cm |
| Növekedési magasság: | 150 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Helianthus debilis |
| Tartalom: | 15 szem |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Napraforgó „Pro Cut Peach”
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék