Jora Dahl Kúszó tátika "Mystic Rose"
Asarina scandens
2.110 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Novemberig virágzik
- Kúszó növekedésű
- Vázaélettartam: 6 nap
Hasonló termékek
Leírás
Ez a lenyűgöző, Mexikóból származó kúszónövény meleg, napos helyeken fejlődik a legszebben, és fáradhatatlanul virágzik egészen novemberig – igazi látványosság a kertben.
\n\nVázában a kúszó tátika körülbelül 6 napig marad friss, és bájos eleganciát kölcsönöz minden virágkompozíciónak.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 40 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Rózsaszín árnyalatok, Lila árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000291S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000291S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 0 cm |
| Növekedési magasság: | 200 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Asarina scandens |
| Tartalom: | 50 szem |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Kúszó tátika "Mystic Rose"
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék