Jora Dahl Kínai nefelejcs "Mystery Rose"
Cynoglossum amabile
1.650 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gyors fejlődés
- Finom, halványrózsaszín virágok
- Vázaélettartam: 5-7 nap
Leírás
A kétéves nefelejcstől eltérően a kínai nefelejcs gyors fejlődésével tűnik ki, és már három hónappal a vetés után virágzik. A ‘Mystery Rose’ fajta finom, rózsaszín virágok sokaságával nyűgöz le. Vázában a virágok körülbelül 5-7 napig maradnak frissek.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június, Augusztus, Szeptember, Október |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 20 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Rózsaszín árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000293S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000293S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 1 cm |
| Növekedési magasság: | 50 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Tartalom: | 200 szem |
| Termékcsalád: | Jora Dahl Cool Flowers |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Augusztus, Február, Június, Március, Május, Október, Szeptember |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Kínai nefelejcs "Mystery Rose"
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék