Jora Dahl Izlandi mák "Colibri Rosa Chiaro Pastello"
Papaver nudicaule
2.110 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Rendkívül nagy virágok
- Lágy lazac- és őszibarack árnyalatok
- Vázaélettartam: 5-7 nap
Leírás
Ez a lenyűgöző izlandi mák rendkívül nagy, lágy lazac- és őszibarack árnyalatú virágaival nyűgöz le – igazi fénypont a kertben és a vázában egyaránt.
A virágok tartósságának maximalizálása érdekében a szárak végét közvetlenül a szedés után merítse 7-10 másodpercre forrásban lévő vízbe. Így a virágok tovább maradnak frissek, és teljes pompájukban ragyognak.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Augusztus, Szeptember, Október |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 20 cm |
| Virágzás ideje: | Május, Június, Július |
| Virág színe: | Rózsaszín árnyalatok, Narancssárga árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000300S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000300S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 0,5 cm |
| Növekedési magasság: | 50 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Papaver nudicaule |
| Tartalom: | 15 szem |
| Termékcsalád: | Jora Dahl Cool Flowers |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Augusztus, Február, Március, Május, Október, Szeptember |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Izlandi mák "Colibri Rosa Chiaro Pastello"
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék