Jora Dahl Díszdohány "Marshmallow"
Nicotiana mutabilis
1.647 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Nagyon egyszerű termesztés
- Lágy fehér és rózsaszín árnyalatok
- Hónapokig virágzik
Leírás
A "Marshmallow" az egyik legnépszerűbb díszdohány fajta, mivel termesztése rendkívül egyszerű, a növény pedig hónapokon át virágzik lágy fehér és rózsaszín árnyalatokban. Vázában a díszdohány körülbelül 10 napig marad friss, ami ideális vágott virággá teszi.
Tippek a vetéshez: A díszdohány a hidegtűrő virágok (Cool Flowers) közé tartozik – ezeknek a virágfajtáknak jót tesz a hideghatás. A csírázás felgyorsítható, ha a vetőmagot a vetés előtt egy hétig hűtőszekrényben tárolják.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 30 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Rózsaszín árnyalatok, Világos-fehér árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000289S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000289S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 0 cm |
| Növekedési magasság: | 120 cm |
| Elhelyezés: | Napos-Félárnyékos, Napos hely, Félárnyékos |
| Botanikai név: | Nicotiana mutabilis |
| Tartalom: | 100 szem |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Díszdohány "Marshmallow"
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék