elho green basics Anzuchtset m
Elősegíti a fiatal növények növekedését
8.090 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 3 részes készlet
- Ideális palántaneveléshez
- UV-álló
Leírás
Ezzel a közepes méretű növényházzal a saját zöldségek termesztése még nagyobb élménnyé válik. Emellett ideális a konyhába friss fűszernövényekhez, valamint olyan palántákhoz is, mint például a paradicsom és az uborka.
A készlet tartalma:
- Szaporítótálca
- Szaporítófedél
- Alátét
A szaporítófedél a praktikus forgókapcsolónak köszönhetően egyszerű hőmérséklet-szabályozást tesz lehetővé. Emellett tökéletes légáramlást biztosít, ami elősegíti a növény növekedési folyamatát. Fagyálló -40°C-ig.
| Cikkszám: | EL-6893103643300 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904323103 |
| Gyártói szám: | 6893103643300 |
| Anyag: | Újrahasznosított műanyag, Újrahasznosított műanyag |
| Alkalmazási terület: | Kültér, Beltér |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Négyszögletes |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 36 cm |
| Magasság: | 20 cm |
| Mélység: | 26,5 cm |
| Tulajdonságok: | UV-álló, Fagyálló, Vízelvezetés lehetséges, Törésbiztos, 100%-ban újrahasznosítható, Fenntarthatóan előállított, Időjárásálló |
| Termékcsalád: | elho green basic |
elho garanciális feltételek
elho
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho green basics Anzuchtset m
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék