elho eden kaspó, 25 cm, len fehér
A skandináv dizájn és a japán formavilág találkozása
15.990 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas
- Kiváló minőségű műanyag
- Színtartó és időjárásálló
Leírás
Egy egyszerre modern és játékos virágcserép teljesen új látványos elemet teremthet lakóterében vagy kertjében. Az új eden kollekció kaspói a népszerű skandináv stílust ötvözik a gondozott japán kerteket idéző természetes ívekkel. Teremtsen otthonos légkört, vagy varázsolja újjá teraszát különleges kaspókba ültetett növényekkel.
Az elho márkától megszokott módon ezek a kaspók kiváló minőségű műanyagból készülnek, amely ellenáll a szélsőséges időjárási körülményeknek és nem fakul ki.
A legfontosabb jellemzők:
- Beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas
- Időjárásálló – a napfény hatására nem fakul ki, -40 °C-ig fagyálló
- Egyszerű tisztítás
Megjegyzés:
Kültéri használat esetén kérjük, távolítsa el a dugót, hogy a felesleges víz elfolyhasson.
| Cikkszám: | EL-1652302545200 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904535957 |
| Gyártói szám: | 1652302545200 |
| Alkalmazás: | Indoor, Outdoor |
| Anyag: | Műanyag |
| Alkalmazási terület: | Kültér, Beltér |
| Forma: | Kerek |
| Szélesség: | 24,5 cm |
| Magasság: | 23,1 cm |
| Volumen: | 8,5 l |
| Tulajdonságok: | UV-álló, Fagyálló, Vízelvezetés lehetséges, Törésbiztos, Időjárásálló |
| Súly: | 1350 g |
| Terméktípus: | Virágcserép |
| Termékcsalád: | elho eden |
További információk
| Modell | Szélesség (cm) | Magasság (cm) | Súly (kg) | Űrtartalom (l) |
| elho kaspó 25 | 24,5 | 23,1 | 1,35 | 8,5 |
elho garanciális feltételek
elho
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho eden kaspó, 25 cm
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék