Jora Dahl "Spencer Old Times" illatos bükköny
Lathyrus odoratus
1.650 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Krémfehér virágok
- Csodás illatú
- Vázaélettartam: 4-6 nap
Leírás
Ez a csodás illatú bükköny krémfehér virágaival nyűgöz le, amelyeket stílusos kék-ibolya szegély keretez – különleges dísze a kertnek és a vázának egyaránt.
Az illatos bükkönyök ugyan rövid életűek, de a vázában 4-6 napig is elállnak, és ez idő alatt árasztják elragadó illatukat.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 15 cm |
| Virágzás ideje: | Május, Június, Július, Augusztus, Szeptember |
| Virág színe: | Világos-fehér árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000296S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000296S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 1 cm |
| Növekedési magasság: | 200 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Lathyrus odoratus |
| Tartalom: | 10 szem |
| Termékcsalád: | Jora Dahl Cool Flowers |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl "Spencer Old Times" illatos bükköny
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék