Jora Dahl Rézvirág "Cresto! Peaches & Cream"
Zinnia elegans
1.920 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Pasztellszínű virágok
- Kezdők számára ideális
- Vázaélettartam: 7 nap
Leírás
Ez a rézvirág keverék krémfehér, mályva és lágy rózsaszín pasztell árnyalatú virágaival bűvöl el – ideális a napos, meleg, mérsékelten nedves helyekre. Egyszerű vethetőségének köszönhetően kezdők számára is tökéletes választás. Vázában a virágok körülbelül 7 napig frissek maradnak, és lágy színfoltot visznek a térbe.
| Vetés időpontja: | Február, Március, Április, Május, Június |
|---|---|
| Ültetési távolság: | 30 cm |
| Virágzás ideje: | Június, Július, Augusztus, Szeptember, Október |
| Virág színe: | Rózsaszín árnyalatok, Pink árnyalatok, Világos-fehér árnyalatok |
| Cikkszám: | JD-A000299S |
|---|---|
| Tartalom: | 1 csomag |
| Gyártói szám: | A000299S |
| Ültetési hely: | Szabadföldi, Előkultúra |
| Vágott virág: | Igen |
| Ültetési mélység: | 0,5 cm |
| Növekedési magasság: | 70 cm |
| Elhelyezés: | Napos hely |
| Botanikai név: | Zinnia elegans |
| Tartalom: | 50 szem |
| Az alábbi formában elérhető: | Adagolt vetőmag |
| Vetés ideje: | Április, Február, Június, Március, Május |
Jogi információk
| Gyártó: | Jora Dahl UG, Jägerstraße 35, 10117, Berlin, Németország, studio@joradahl., www.joradahl.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jora Dahl Rézvirág "Cresto! Peaches & Cream"
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék