elho vibia campana kerek virágcserép 40 cm, mézsárga
Harmonikusan illeszkedik a környezetbe
9.402 Ft 9.900 Ft -5%
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Durva szemcsés szerkezet
- Újrahasznosított műanyagból készült
- Fagyálló
Leírás
Ez az esztétikus növénycserép robusztus minőségével és minimalista, modern kialakításával nyűgöz le. Harmonikusan illeszkedik a legkülönfélébb kertekbe és teraszokra, letisztult formájával és durva szemcsés szerkezetével pedig páratlanul stílusos hangsúlyt ad. Így egyedülálló módon mutathatja meg kerti növényeit.
- Fenntartható - hulladékból származó, saját termelésű szélenergiával készült és 100%-ban újrahasznosítható
- Fagyálló - egész évben használható a szabadban
- Esztétikus - természetes, durva szemcsés szerkezet
| Cikkszám: | EL-0733439012500 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904499969 |
| Gyártói szám: | 0733439012500 |
| Alkalmazás: | Indoor, Outdoor |
| Anyag: | Újrahasznosított műanyag, Újrahasznosított műanyag |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Forma: | Kerek |
| Szín: | Fehér, Szürke, Sárga, Zöld |
| Szélesség: | 40 cm |
| Magasság: | 33,4 cm |
| Volumen: | 26 l |
| Tulajdonságok: | UV-álló, Fagyálló, Vízelvezetés lehetséges, Törésbiztos, 100%-ban újrahasznosítható, Fenntarthatóan előállított, Időjárásálló |
| Súly: | 1050 g |
| Terméktípus: | Virágcserép |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Termékcsalád: | elho vibia |
elho garanciális feltételek
elho
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho vibia campana kerek virágcserép 40 cm
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.650 termék