elho vibia campana kerek virágcserép 30 cm, selyemfehér
Egész évben kint maradhat
4.066 Ft 4.280 Ft -5%
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Durva szemcsés szerkezet
- Újrahasznosított műanyagból készült
- Fagyálló
Leírás
Ez az esztétikus növénycserép robusztus minőségével és minimalista, modern kialakításával nyűgöz le. Harmonikusan illeszkedik a legkülönfélébb kertekbe és teraszokra, letisztult formájával és durva szemcsés szerkezetével pedig páratlanul stílusos hangsúlyt ad. Így egyedülálló módon mutathatja meg kerti növényeit.
- Fenntartható - hulladékból származó, saját termelésű szélenergiával készült és 100%-ban újrahasznosítható
- Fagyálló - egész évben használható a szabadban
- Esztétikus - természetes, durva szemcsés szerkezet
| Cikkszám: | EL-724829045100 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904496463 |
| Gyártói szám: | 724829045100 |
| Alkalmazás: | Indoor, Outdoor |
| Anyag: | Újrahasznosított műanyag, Újrahasznosított műanyag |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Forma: | Kerek |
| Szín: | Fehér, Szürke, Sárga, Zöld |
| Szélesség: | 30 cm |
| Magasság: | 24,8 cm |
| Volumen: | 11,3 l |
| Tulajdonságok: | UV-álló, Fagyálló, Vízelvezetés lehetséges, Törésbiztos, 100%-ban újrahasznosítható, Fenntarthatóan előállított, Időjárásálló |
| Súly: | 505 g |
| Terméktípus: | Virágcserép |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Termékcsalád: | elho vibia |
elho garanciális feltételek
elho
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho vibia campana kerek virágcserép 30 cm
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.650 termék