elho vibia campana flower bridge balkonkaspó 60cm, selyemfehér
Virágláda az erkélykorlátra
9.900 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ideális balkonokhoz és kerítésekhez
- Legfeljebb 6,5 cm széles korlátokhoz
- Méretek: 59 x 26 x 22 cm
Leírás
Az elho Vibia Campana Flower Bridge virágtartója pillanatok alatt megszépíti erkélykorlátját vagy kerítését. Tökéletes a legfeljebb 6,5 cm széles korlátokhoz. A túlfolyócsőnek köszönhetően a felesleges víz könnyen lefolyik, így megakadályozza a vizesedést.
Méretek (hossz x mélység x magasság): 59 x 26 x 22 cm
| Cikkszám: | EL-3682206045100 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904534448 |
| Gyártói szám: | 3682206045100 |
| Alkalmazás: | Outdoor |
| Anyag: | Műanyag, Újrahasznosított műanyag, Újrahasznosított műanyag |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Szélesség: | 59 cm |
| Magasság: | 22 cm |
| Mélység: | 26 cm |
| Tulajdonságok: | Vízelvezetés lehetséges, 100%-ban újrahasznosítható |
| Terméktípus: | Virág- és balkonláda |
| Termékcsalád: | elho vibia |
elho garanciális feltételek
elho
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho vibia campana flower bridge balkonkaspó 60cm
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 1 | (33%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 1 | (33%) |
| 1 csillag | | 1 | (33%) |
3 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.650 termék