elho jazz kerek 35 cm
Élénk színek az otthonodba
15.290 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Dombornyomott felület
- Újrahasznosított műanyagból
- Méret: kb. Ø 35 x ma 32 cm
Kapcsolódó termékek
Leírás
A visszafogott dombornyomott minta és a népszerű trendi színek igazi stílusos kiegészítővé teszik ezt a virágcserepet az otthonodban. Szobanövényeid itt igazán jól érvényesülnek, és olyan harmonikus, stílusos légkört teremtenek, amelyben garantáltan jól érzed majd magad. Teremts különleges hangsúlyt egyetlen virágcseréppel, vagy kombináld a különböző színeket egymással – a kreativitásodnak semmi sem szab határt.
- 100%-ban fenntartható, saját termelésű szélenergiával és újrahasznosított műanyagból készült
- Beltéri használatra
- Vízálló – nincsenek csúnya foltok vagy peremek
- Gyönyörű struktúrájú felület
- Minimalista dizájn lágyan lekerekített sarkokkal
- Alaktartó és színtartó
- Egyszerű tisztítás
- Három év gyártói garancia
| Cikkszám: | EL-2943203511900 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904541224 |
| Gyártói szám: | 2943203511900 |
| Alkalmazás: | Indoor |
| Anyag: | Újrahasznosított műanyag, Újrahasznosított műanyag |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Szín: | Fehér, Piros, Sárga, Lila |
| Szélesség: | 34,5 cm |
| Magasság: | 32,2 cm |
| Volumen: | 22,5 l |
| Tulajdonságok: | UV-álló, Törésbiztos, 100%-ban újrahasznosítható, Fenntarthatóan előállított |
| Súly: | 1470 g |
| Terméktípus: | Virágcserép |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Termékcsalád: | elho jazz |
elho garanciális feltételek
elho
Kiegészítők
Termékvideó
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho jazz kerek 35 cm
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (50%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék