elho jazz bowl 28 cm
Ideális forma bármilyen növénykompozícióhoz
5.190 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Nagyszerű az étkezőasztalra
- Vízálló és UV-stabil
- Fenntartható módon, szélenergiával gyártva
Leírás
A visszafogott mintázat és a divatos trendszínek igazi alapdarabbá teszik ezt az ültetőtálat az otthonodban. Szobanövényeid itt igazán jól érvényesülnek, és olyan harmonikus, stílusos légkört teremtenek, amelyben garantáltan jól érzed majd magad.
- 100%-ban fenntartható, saját termelésű szélenergiával és újrahasznosított műanyagból készült
- Beltéri használatra
- Vízálló - nincsenek csúnya foltok vagy peremek
- Gyönyörű struktúrájú felület
- Minimalista design lágyan lekerekített sarkokkal
- Alaktartó és színtartó
- Egyszerű tisztítás
- Három év gyártói garancia
| Cikkszám: | EL-2951802845100 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 8711904534189 |
| Gyártói szám: | 2951802845100 |
| Alkalmazás: | Indoor |
| Anyag: | Újrahasznosított műanyag, Újrahasznosított műanyag |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Szín: | Fehér, Piros, Sárga, Lila |
| Szélesség: | 27,5 cm |
| Magasság: | 9 cm |
| Volumen: | 4 l |
| Tulajdonságok: | UV-álló, Törésbiztos, 100%-ban újrahasznosítható, Fenntarthatóan előállított |
| Súly: | 265 g |
| Terméktípus: | Virágcserép |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Termékcsalád: | elho jazz |
elho garanciális feltételek
elho
Kiegészítők
Termékvideó
Jogi információk
| Gyártó: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Hollandia, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: elho jazz bowl 28 cm
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék