Oase PondoSolar 150
Robusztus és kényelmes csatlakozókkal
19.990 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Szép vízijáték
- Napelemes rendszerrel
- 4 fúvókafej
Leírás
Dekoratív kiegészítőt keresel a tavadhoz? Az Oase PondoSolar 150 készülékével kreativitásodnak semmi sem szab határt. Az 1,4 wattos napelemnek köszönhetően nincs szükség hálózati csatlakozásra, így bárhol könnyedén elhelyezheted.
A PondoSolar 150 négy különböző fúvókával rendelkezik, amelyekkel a vízijátéknak különböző formákat adhatsz. A telepítés rendkívül egyszerű és pillanatok alatt kész, így gyorsan élvezheted a szép látványt és a lágy csobogást!
Műszaki adatok:
| Nettó tömeg | 0,88 kg |
| Max. liter/óra | 150 l/h |
| Max. vízoszlop magasság | 0,60 m |
| Max. szökőkút magasság | 0,45 m |
| Fúvókák száma | 4 db |
| Szivattyú teljesítménye | 6 V |
| Napelem | 1,4 W |
| Kábelhossz | 5 m |
| Cikkszám: | Xol-OAS-40277 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 4010052402772 |
| Gyártói szám: | 40277 |
| Alkalmazás: | Outdoor |
Jogi információk
| Gyártó: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Németország, info@oase.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Oase PondoSolar 150
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 7.950 termék